Przyrząd do nawlekania igieł

Wszystkie produkty
Produkty w hurcie

Kategorie

Przyrząd do nawlekania nici na igły - Metalowy nawlekacz do igieł

Konia z rzędem temu, kto choć raz nie przeklinał ucha igły, do którego nijak nie wchodziła nitka. Szybko trzeba coś zaszyć lub zacerować, albo odpadł Ci właśnie guzik od płaszcza, a już stoisz w przedpokoju i trzeba naprawić okrycie.

Zgodnie z zasadą, że nieszczęścia chodzą parami i tym razem nitka nie chce wejść do igły i do pracy trzeba iść w płaszczu bez guzika.

Na takie niespodziewane trudności jest rada. W pudełeczku z igłami powinien się znaleźć przyrząd do nawlekania nici. To bardzo mały i tani przedmiot, który ułatwia pracę. Metalowy nawlekacz do igieł zbudowany jest z rączki na której umocowano drucik, ukształtowany  w okrąg i wygięty w ⅓ wysokości. Przez dziurkę utworzoną z drucika przeciągamy nitkę i składamy przyrząd do nawlekania tak, aby druciki się złączyły. Tak połączony drucik, z nitką w środku, przewlekamy przez ucho igły i zrobione. Nitka znajduje się po drugiej stronie. Dzięki temu, że drucik tego urządzenia jest sztywny, to o wiele łatwiej przechodzi przez ucho igielne. Nitka jest giętka i często “ucieka” z ucha lub się po nim ślizga, w przeciwieństwie do przewlekacza.

Nawlekacz do nici świetnie sprawdza się zarówno w igłach do szycia ręcznego, jak i igłach maszynowych.

Na stronie internetowej naszego sklepu krawieckiego obok przyrządów przewlekania nici znajdziecie, w zakładce “akcesoria krawieckie” także:

             szpilki krawieckie,
             centymetry krawieckie,
             kredy i mydełka,
             długopisy, markery, kredki,
             nożyczki, przecinaki do nici,
             przyrządy do prucia,
             agrafki,
             igły,
             taśmy klejące, dyspensery,
             spreje,
             naparstki krawieckie,
             szydełka

Oferujemy wszystkie produkty pasmanteryjne zarówno do ręcznego szycia, jak i do maszynowego. W naszej hurtowni krawieckiej znajdziesz także wszystko do wyposażenia szwalni.

Przyrząd do nawlekania igieł Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Bezpieczne zakupy
Bezproblemowe zwroty
Gwarancja satysfakcji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj.