Wszystkie produkty
Produkty w hurcie

Kategorie

Oleje Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Emulsja silikonowa E1 0,5 L nr 1201
  33,00 zł W magazynie

  Emulsja silikonowa E1  Środek rozdzielczy i antyprzyczepny, stosowany  w przetwórstwie tworzyw sztucznych i gumy. Czyści i nabłyszcza powierzchnie emaliowane  oraz powierzchnie wykonane z lastriko, gumy, skóry, tworzyw skóropodobnych. Stosowany w przemysłach włókienniczych. Poprawia szwalność nici syntetycznych, obniża temperaturę w uszku igły....

  33,00 zł
 • Olej do maszyn szwalniczych OWERLOK 32 1l nr 1196
  42,00 zł W magazynie

  Profesjonalny olej do maszyn szwalniczych OVERLOCK 32 (dawniej TERESSO 32) jest olejem obiegowym przeznaczonym do maszyn szwalniczych szybkoobrotowych i mocno obciążonych z centralnym układem smarowania. Zawiera dodatki przeciwzużyciowe a specjalne inhibitory chronią elementy pokryte olejem przed działaniem korozji, także w trakcie przerw eksploatacyjnych.

  42,00 zł
 • Olej do maszyn szwalniczych OWERLOK 32 1l nr 1196
  42,00 zł W magazynie

  Profesjonalny olej do maszyn szwalniczych STĘBNÓWKA (dawniej SPINESSO 10) jest olejem obiegowym przeznaczonym do maszyn szwalniczych szybkoobrotowych i lekko obciążonych z centralnym układem smarowania. Zawiera dodatki przeciwzużyciowe a specjalne inhibitory chronią elementy pokryte olejem przed działaniem korozji, także w trakcie przerw eksploatacyjnych.

  42,00 zł
 • Olej wazelinowy do maszyn szwalniczych 90ml/ 1L nr 1198
  6,00 zł W magazynie

  Olej wazelinowy do maszyn szwalniczych. Nietoksyczny, niebrudzący, bezwonny i bezbarwny. Smaruje, czyści i konserwuje: maszyny do szycia,rowery, zamki itp.Dostępny w opakowaniach: -90 ml -1 L

  6,00 zł
 • Olej wazelinowy do maszyn szwalniczych 90ml/ 1L nr 1198
  49,00 zł W magazynie

  Olej silikonowy DM 100 Profesjonalny preparat redukujący tarcie, zwiększający poślizg. Cienkie warstwy oleju naniesione na tworzywa sztuczne, gumę, nici z tworzyw sztucznych powodują zmniejszenie tarcia. W ten sposób obrabiane nici pozwalają znacznie zwiększyć szybkość szycia w warunkach produkcji przemysłowej.

  49,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Bezpieczne zakupy
Bezproblemowe zwroty
Gwarancja satysfakcji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj.