Moda na Polskie marki!

Moda na Polskie marki!

Moda na polskie marki

Wystartował nowy serwis informacyjny na temat polskiej mody, która z powodzeniem zdobywa serca rodzimych i zagranicznych klientów. Jak wyjaśniają założyciele strony polskamoda.pl – ma ona być źródłem wiedzy o nowościach, a także doradcą, który podpowiada, gdzie w danym mieście można znaleźć sklepy z ofertą polskich producentów. 

W ostatnim czasie Polacy coraz odważniej i bardziej świadomie podchodzą do mody. Standardowe stylizacje dobierane w międzynarodowych sieciach handlowych tracą swoich zwolenników na rzecz ubrań z wyrazistym stylem wyprodukowanych w kraju.  Pierwsze sygnały o tym, że duży wpływ na nasze decyzje zakupowe ma pochodzenie wytwarzanej odzieży i obuwia, można było zauważyć po dynamicznym wzroście liczby internetowych showroomów oferujących wyłącznie kolekcje polskich marek oraz projektantów sygnujących firmy własnym nazwiskiem. Internauci szybko dali się przekonać do propozycji z polską metką, które nie tylko wyróżniają się jakością na tle międzynarodowych koncernów odzieżowych, ale także niewygórowaną ceną. Jak zauważają same firmy – ich produkty są coraz częściej doceniane również przez zagranicznych klientów, którzy chętnie przyjeżdżają na targi, aby na żywo zobaczyć, a następnie zamówić całe kolekcje.

Pomimo rosnącej znajomości polskich brandów, krajowy rynek wciąż jest rozdrobniony i wiele znakomitych marek mogłaby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Przeszkód jest sporo, m.in.: niewystarczająca promocja, dystrybucja czy obcojęzyczna nazwa marki, która choć jest pomocna w wejściu na zagraniczne rynki, to utrudnia rozpoznanie pochodzenia produktów. Właśnie dlatego powstała idea stworzenia strony internetowej poświęconej w stu procentach polskiej modzie. W serwisie polskamoda.pl oraz jej zagranicznemu odpowiednikowi polishfashion.info można obejrzeć m.in. nowe kolekcje marek wyróżnionych prestiżowym znakiem Polska Moda, kreacje młodych projektantów czy fotorelacje z pokazów mody. Internauci znajdą tam również wyszukiwarkę sklepów stacjonarnych, która pomoże znaleźć butik z polskimi ubraniami w najbliższej okolicy. Strona polskamoda.pl jest częścią projektu Polska Moda, którego celem jest szeroka promocja rodzimego przemysłu odzieżowego i obuwniczego. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj.